најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
23/09/2020 04:46:58 | Активни огласи: 259 | Вчерашни: 39 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Најди работа
   
| Ја Заборавив Лозинката | Регистрирај Се
mk | en | sq
Пребарувај низ базата на работни места
Категории
Регион
Клучен збор
  На пример: AutoCad, .Net, Java
 
Напредно пребарување » Најди работа!
 
КАТЕГОРИИ
РЕГИОНИ
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ СО ЛОГО НА КОМПАНИЈАТА
Plastfix EU Doo
Администратор
Глобе Виллиамс ДОО Скопје
Office Assistant
Глобе Виллиамс ДОО Скопје
Project Manager
Глобе Виллиамс ДОО Скопје
Редар
ЕТЕРНАдент
Администратор
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ


ПРЕТСТАВЕНИ РАБОТОДАВЦИ
 
Untitled Document
НАЈНОВА КОЛУМНА
Каква ќе биде рамнотежата помеѓу работата и животот по КОВИД пандемијата?

Harvard Business Review , 29.04.2020

За нас двајцата, виртуелниот утрински претшколски состанок на нашата ќерка е уште една работа која треба да ја жонглираме додека се обидуваме да работиме со полно работно време во домот, без да се грижиме за децата. Нашите конференциски повици се закажани за време на одмор и повремено можат да бидат... Прочитај повеќе »
 
ПАРТНЕРИ
Како да аплицирам за работа?
Како да составам CV?
Моето прво интервју
Прочитајте што медиумите известуваат за нас?
All in all, we are satisfied with your service and it was pleasure to work with you.
Nesrin Akcan, LC WAIKIKI
Читај ....
Почетна | Напредно Пребарување | Сите Огласи | Статистика | Испратете Оглас | Кадровски (HR) Консултинг