најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
23/09/2020 12:28:10 | Активни огласи: 265 | Вчерашни: 46 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Account Manager for Macedonian Clients (17)
Медицинска сестра (10)
Продавач (8)
Возач (7)
Келнер/ка (6)
Келнер/Шанкер (5)
Работник во производство (5)
Фармацевт (5)
Фармацевтски техничар (5)
Customer Care Agent (4)
Комерцијалист за продажба (4)
Општ работник (4)
Продавач/ка во малопродажен објект (4)
Хаусмајстор (4)
Хигиеничар (4)
Агент за продажба (3)
Административен работник (3)
Архитект (3)
Асистент за продажба (3)
Градежен техничар (3)
Комерцијалист (3)
Монтер (3)
Оператор (3)
Персонал за продажба (3)
Професор по германски јазик (3)
Столар (3)
Стоматолошка сестра (3)
Шивач/ки (3)
Accounting specialist (2)
CALL CENTER AGENTS (2)
Customer Service Representative (2)
Customer Support Specialist fluent in French (2)
Customer Support Specialist fluent in German (2)
Quality assurance (2)
Администратор (2)
Болничар (2)
Дистрибутер (2)
Доктор/ка (2)
Електричар (2)
Електро инженер (2)
Заварувач (2)
Книговодител-Сметководител (2)
Магационер (2)
Машински инженер (2)
Наставен кадар (2)
Наставник (2)
Неговател/ка (2)
ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО (2)
Општи работници (2)
Професор по англиски јазик (2)
Референт за продажба (2)
Шеф (2)
Account Manager (1)
Application System Analyst / Programmer (1)
Database Developer (1)
Driver (1)
Full Stack Developer (1)
ICT / DevOps Manager (1)
Internship (1)
IT Administrator (1)
IT support specialist (1)
Junior Developer (1)
Nurse (1)
Office Assistant (1)
PHP Senior Developer (1)
Project Manager (1)
Sales & Marketing representative (1)
SENIOR HTML5/JAVASCRIPT FRONT-END DEVELOPER (1)
SENIOR JAVA DEVELOPER (1)
Senior software developer (1)
Sr. QA Automation Engineer (1)
System engineer - асистент (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Агроном (1)
Адвокатски приправник (1)
Административен референт (1)
Биохемичар (1)
Бравар (1)
Веб програмер (1)
Водоинсталатер (1)
Воспитувач (1)
Главен сметководител (1)
Готвач (1)
Градежен инженер (1)
Деловен асистент (1)
Дефектолог (1)
Дизајнер (1)
Диспечер/ка (1)
Дистрибутер/Магационер (1)
Доставувач (1)
Електро инсталатер (1)
ИТ Инженер (1)
Касиер/ка (1)
Козметичар (1)
Комерцијалист на медицинска опрема (1)
Компјутерски техничар (1)
Консултант (1)
Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба (1)
Кројач (1)
Лаборант (1)
логопед (1)
Мајстор за ПВЦ и алуминиум (1)
Маркетинг агент (1)
Машински техничар (1)
Медицински техничар (1)
Менаџер за човечки ресурси (1)
Металоглодач/Металостругар (1)
Механичар (1)
Модератор во call центар за француски јазик (1)
Наставен и ненаставен кадар (1)
Наставник по Географија (1)
Одржувач (1)
Пекар (1)
Пица мајстор (1)
Планер на производство (1)
Помошник во кујна (1)
Помошник Сметководител (1)
Правник (1)
Приправник (1)
Програмер (1)
Продукт менаџер (1)
Проектант (1)
Проценител (1)
Работник во печатница (1)
Работник/ци (1)
Раководител на технички преглед на возила (1)
Ракувач на градежна машина (1)
Ракувач на градежни машини (1)
Ревизор (1)
Редар (1)
Референт (1)
Сервисер (1)
Сменоводител (1)
Стручен Соработник (1)
Физио-терапевт (1)
Финансиски Администратор (1)
Чувар (1)
Шанкер/ка (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Кога се е кажано и направено, монотонијата може, после се, да биде најдобар предуслов за креација.
-Margaret Sackville
 
Најпопуларни Огласи
Административен работник
Профекс Консалтинг Плус
(4871 прегледи)
CALL CENTER AGENTS
ЕДС ДООЕЛ
(4552 прегледи)
CALL CENTER AGENTS
УПГРАДЕ дооел Скопје
(2987 прегледи)
Senior software developer
CrewNew Ltd
(2657 прегледи)
Комерцијалист на медицинска опрема
МЕДИКАПРО ДООЕЛ
(2551 прегледи)
Административен работник
ADVANCE MEDIA DOOEL
(2383 прегледи)
ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО
.
(2309 прегледи)
Оператор
ИНВЕНИО
(2228 прегледи)
ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО
.
(2108 прегледи)
Административен работник
Евротим
(1950 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 700034
 
.
 
Регион: Скопски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: .
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Производство 
Работно Место: ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО 
Број на работни места: 2 
Тип на работно место (постојано времено): Постојано 
Објавен на: 15/06/2020 
Краен рок за пријавување: 31/07/2020 
Оглас внесен на: 14/06/2020 
Емаил: maxigroupciklama@yahoo.com 
URL: Нема информации 
Контакт телефон:  
Поштенски Фах:  
Адреса за апликација:  
Назнака (референца) на огласот:  
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата:  
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации: Потребни услови:

Б Категорија
Средно образование
Педатност и прецизност во работата.
Работа на одредено време, со можност на неопределено.

Сите кандидати своите CV-а, да ги испратат на e-mail: maxigroupciklama@yahoo.com
 
Број на прегледи: 2726 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
Компанија бара работник за изработка на тоалет и салфети 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
4454
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 15215

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата