најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
28/10/2021 11:36:17 | Активни огласи: 316 | Вчерашни: 32 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Најди работа
   
| Ја Заборавив Лозинката | Регистрирај Се
mk | en | sq
Пребарувај низ базата на работни места
Категории
Регион
Клучен збор
  На пример: AutoCad, .Net, Java
 
Напредно пребарување » Најди работа!
 
КАТЕГОРИИ
РЕГИОНИ
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ СО ЛОГО НА КОМПАНИЈАТА
ОЗОН дооел
Работник во производство
МАЛАЦ ГЕНИЈАЛАЦ ЕДУКАТИВЕН ЦЕНТАР
Наставник
Глобе Виллиамс ДОО Скопје
Техничар
Pharmanova doo, pretstavnistvo Skopje
Стручно-комерцијален соработник
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ


ПРЕТСТАВЕНИ РАБОТОДАВЦИ
 
Untitled Document

НАЈНОВА КОЛУМНА
Негување на култура за припадност на хибридно работно место

Најди Работа, 21.09.2021

by Tomas Chamorro-Premuzic and Katarina Berg

 

Истражувањата покажаа дека кога вработените чувствуваат дека припаѓаат на тим или организација, тие не само што ќе имаат тенденција да работат подобро, туку и ќе доживеат повисоко ниво на ангажираност и благосостојба. Но, нашето чувство на припадност на работа стана оспорено во текот на изминатата година,... Прочитај повеќе »

 
ПАРТНЕРИ
Како да аплицирам за работа?
Како да составам CV?
Моето прво интервју
Прочитајте што медиумите известуваат за нас?
All in all, we are satisfied with your service and it was pleasure to work with you.
Nesrin Akcan, LC WAIKIKI
Читај ....
Почетна | Напредно Пребарување | Сите Огласи | Статистика | Испратете Оглас | Кадровски (HR) Консултинг