најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
22/01/2021 04:25:53 | Активни огласи: 228 | Вчерашни: 46 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Продавач (12)
Account Manager for Macedonian Clients (10)
Продавач/ка во малопродажен објект (7)
Фармацевт (7)
Комерцијалист (6)
Дистрибутер (5)
Општи работници (5)
Фармацевтски техничар (5)
Возач (4)
Машински инженер (4)
Програмер (4)
Промотер (4)
Агент за продажба (3)
Доставувач (3)
Келнер/Шанкер (3)
Книговодител-Сметководител (3)
Неговател/ка (3)
Помошник/чка (3)
Столар (3)
Шивач/ки (3)
CALL CENTER AGENTS (2)
Call Centre Representative (2)
Software Developer (2)
Автомеханичар (2)
Адвокатски приправник (2)
Административно-книговодствен работник (2)
Администратор (2)
Електричар (2)
Комерцијалист за продажба (2)
Комерцијалист за терен (2)
Кувар/ка (2)
Монтер (2)
Наставник (2)
Оператор (2)
Оператор во магацин (2)
Општ работник (2)
Пекар (2)
Правник (2)
Работник за обезбедување (2)
Сервис Техничар/Инженер (2)
Сервисер (2)
Собар/ka (2)
Специјалист за продажба (2)
Фризер/ка (2)
Account Manager for International Clients (1)
.NET DEVELOPER (1)
accounts/office administrators (1)
ADMINISTRATION / INFORMATION SYSTEMS ASSISTANT (1)
Copy writer (1)
Full Stack Developer (1)
Functional Support Analyst (1)
iOS DEVELOPER (1)
Java Developer (1)
Junior Developer (1)
Logistic Coordinators (1)
Manager Warehouse/Receiving/Outgoing Goods (1)
Sales & Marketing representative (1)
SENIOR .NET DEVELOPER (1)
Senior software developer (1)
SEO specialist (1)
Software Tester (1)
Technical & Customer Support Specialist (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Агроном (1)
Административен асистент (1)
Административен работник (1)
Административен референт (1)
Аналитичар (1)
Архитект (1)
Асистент за набавки (1)
Асистент за продажба (1)
Бармен (1)
Бренд Менаџер (1)
Виљушкарист (1)
Водоинсталатер (1)
Воспитувач (1)
Градежен инженер (1)
Графички дизајнер (1)
Економист (1)
Електро инсталатер (1)
Електро техничар (1)
Електроавтоматичар (1)
Заварувач (1)
Инсталатер (1)
Козметичарка (1)
Колпортер (1)
Лабораториски техничар (1)
Мајстор (1)
Маркетинг асистент (1)
Маркетинг менаџер (1)
Машинобравари (1)
Медицинска сестра (1)
Медицински претставник (1)
Менаџер за квалитет (1)
Менаџер за односи со клиенти (CRM) (1)
Механичар (1)
Наставник по Албански (1)
Одржувач (1)
Оператор во кориснички центар на турски јазик (1)
Персонал за продажба (1)
Пица мајстор (1)
Пожарникар (1)
Помошник во кујна (1)
Помошник магационер (1)
Помошник Сметководител (1)
Проект асистент (1)
Промотер/ки (1)
Психолог (1)
Работник во производство (1)
Работник/ци (1)
Разновидно (1)
Раководител (1)
Раководител на Служба за јавни набавки (1)
Ракувач на градежна машина (1)
Референт за продажба (1)
Садомијач (1)
САП Оператор (1)
Сметководител (1)
Соработник за корпоративни клиенти (1)
специјалист за web design, web development (1)
Специјалист за комуникација на германски јазик (1)
Специјалист за обезбедување на локации (1)
Тапетар (1)
Техничар (1)
Физиотерапевтски техничар (1)
Хаусмајстор (1)
Хигиеничар (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Не можам да ти ја дадам формулата за успех, но можам да ти ја дадам формулата за неуспех - која е: Пробај да задоволиш секого.
-Herbert Bayard Swope
 
Најпопуларни Огласи
Продавач/ка во малопродажен објект
Грис компани
(3645 прегледи)
Комерцијалист за продажба
Калина Стил ДООЕЛ
(3126 прегледи)
Општи работници
Цермат
(2962 прегледи)
Оператор
Клуб Спорт 77 ДОО
(2543 прегледи)
Административен асистент
Венерас ДООЕЛ
(2468 прегледи)
Администратор
ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО
(2400 прегледи)
Комерцијалист за продажба
ТТ Табак
(1927 прегледи)
Лабораториски техничар
Еуро Роад Дизајн Груп ДОО увоз-извоз Скопје
(1868 прегледи)
Агент за продажба
Магнифлекс
(1704 прегледи)
Општ работник
ОЗОН дооел
(1680 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 700337
 
Метроликс ДОО
 
Регион: Прилепски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Метроликс ДОО
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Инжинерство 
Работно Место: Асистент на канцеларија 
Број на работни места: 1 
Тип на работно место (постојано времено): Постојано 
Објавен на: 10/07/2020 
Краен рок за пријавување: 09/09/2020 
Оглас внесен на: 09/07/2020 
Емаил: darkoptr@yahoo.com 
URL: Нема информации 
Контакт телефон:  
Поштенски Фах:  
Адреса за апликација: darkoptr@yahoo.com 
Назнака (референца) на огласот:  
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата:  
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации:  
Број на прегледи: 6086 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
Фирма има потреба од:
1. Eлектроинженер (м/ж) или машински инженер (м/ж) или сообраќаен инженер (м/ж), дипломиран на било која насока на електротехнички студии или студии по машинство или студии по сообраќај со или без работно искуство. Работните обврски се групирани во прва смена во 40 работни часа.
2. Канцелариски работник (м/ж), исто така работните обврски се групирани во прва смена во 40 работни часа, доаѓаат во предвид личности со економски факултет, филолошки факултет, правен факултет или архитектонски факултет, со или без работно искуство.  
 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
20792
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 15414

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата