најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
18/01/2021 04:49:52 | Активни огласи: 182 | Вчерашни: 14 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Продавач (10)
Account Manager for Macedonian Clients (7)
Продавач/ка во малопродажен објект (7)
Агент за продажба (4)
Возач (4)
Дистрибутер (4)
Комерцијалист (4)
Машински инженер (4)
Фармацевт (4)
Фармацевтски техничар (4)
Електричар (3)
Келнер/Шанкер (3)
Општи работници (3)
Програмер (3)
Собар/ka (3)
Functional Support Analyst (2)
Software Developer (2)
Адвокатски приправник (2)
Архитект (2)
Доставувач (2)
Книговодител-Сметководител (2)
Комерцијалист за продажба (2)
Комерцијалист за терен (2)
Медицинска сестра (2)
Монтер (2)
Наставник (2)
Неговател/ка (2)
Оператор (2)
Правник (2)
Проект асистент (2)
Сервис Техничар/Инженер (2)
Фризер/ка (2)
Шивач/ки (2)
Account Manager for International Clients (1)
.NET DEVELOPER (1)
accounts/office administrators (1)
ADMINISTRATION / INFORMATION SYSTEMS ASSISTANT (1)
Android Software Developer (1)
Full Stack Developer (1)
iOS DEVELOPER (1)
Junior Developer (1)
Nurse (1)
Office Assistant (1)
Operations Manager (1)
SENIOR .NET DEVELOPER (1)
Senior software developer (1)
SEO specialist (1)
Software Tester (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Агроном (1)
Административен асистент (1)
Административен работник (1)
Административен референт (1)
Администратор (1)
Аналитичар (1)
Асистент за набавки (1)
Асистент за продажба (1)
Бармен (1)
Бренд Менаџер (1)
Виљушкарист (1)
Водоинсталатер (1)
Воспитувач (1)
Градежен инженер (1)
Графички дизајнер (1)
Економист (1)
Електро инженер (1)
Електро инсталатер (1)
Електро техничар (1)
Електроавтоматичар (1)
Заварувач (1)
Инсталатер (1)
Козметичарка (1)
Колпортер (1)
Кувар/ка (1)
Лаборант (1)
Лабораториски техничар (1)
Маркетинг асистент (1)
Маркетинг менаџер (1)
Машинобравари (1)
Машински техничар (1)
Медицински претставник (1)
Менаџер за квалитет (1)
Менаџер за односи со клиенти (CRM) (1)
Механичар (1)
Наставник по Албански (1)
Одговорен на лабораторија (1)
Одржувач (1)
Оператор во кориснички центар на турски јазик (1)
Општ работник (1)
Пекар (1)
Помошник магационер (1)
Помошник Сметководител (1)
Промотер/ки (1)
Психолог (1)
Работник во производство (1)
Работник/ци (1)
Разновидно (1)
Раководител (1)
Раководител на Служба за јавни набавки (1)
Ракувач на градежна машина (1)
Референт за продажба (1)
Садомијач (1)
Сервирка на храна (1)
Сервисер (1)
Сметководител (1)
Специјалист за комуникација на германски јазик (1)
Специјалист за продажба (1)
Столар (1)
Тапетар (1)
Техничар (1)
Хаусмајстор (1)
Хигиеничар (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Работата само ја изморува жената, но го уништува мажот.
-африканска поговорка
 
Најпопуларни Огласи
Продавач/ка во малопродажен објект
Грис компани
(3499 прегледи)
Општи работници
Цермат
(2824 прегледи)
Комерцијалист за продажба
Калина Стил ДООЕЛ
(2775 прегледи)
Оператор
Клуб Спорт 77 ДОО
(2287 прегледи)
Административен асистент
Венерас ДООЕЛ
(2264 прегледи)
Комерцијалист за продажба
ТТ Табак
(1790 прегледи)
Лабораториски техничар
Еуро Роад Дизајн Груп ДОО увоз-извоз Скопје
(1783 прегледи)
Администратор
ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО
(1602 прегледи)
Office Assistant
Глобе Виллиамс ДОО Скопје
(1586 прегледи)
Агент за продажба
Магнифлекс
(1561 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 701327
 
Медика Центар
 
Регион: Скопски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Медика Центар
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Медицина 
Работно Место: Медицинска сестра 
Број на работни места: 1 
Тип на работно место (постојано времено): Постојано 
Објавен на: 02/10/2020 
Краен рок за пријавување: 23/10/2020 
Оглас внесен на: 01/10/2020 
Емаил: medikacentar@yahoo.com 
URL: Нема информации 
Контакт телефон: 070206097 
Поштенски Фах: 1000 
Адреса за апликација: medikacentar@yahoo.com 
Назнака (референца) на огласот: Медицинска сестра  
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата: По договор 
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации: ССС
Пожелно претходно работно искуство но не е пресудно.
 
Број на прегледи: 3037 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
Се бара медицинска сестра за работа во приватна поликлиника во Скопје.
Пожелно е да има искуство во следното:
Таблетарна терапија
Ампуларна терапија (венска и мускулна)
Искуство со ЕКГ
Преврска и тријажа на лежечки болни
Со опции за дежурства (12h / 24h)

Вашето CV испратете го на medikacentar@yahoo.com
За подетални информации јавете се на 070-206-097; 075-206-097
 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
23054
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 15406

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата