најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
23/09/2021 08:01:37 | Активни огласи: 329 | Вчерашни: 37 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Account Manager for Macedonian Clients (21)
Продавач (15)
Возач (12)
Продавач/ка во малопродажен објект (9)
Комерцијалист (8)
Магационер (7)
Адвокатски приправник (6)
Административен асистент (6)
Електро инсталатер (6)
Хигиеничар (6)
Агент за продажба (5)
Градежен инженер (5)
Келнер/Шанкер (5)
Фармацевт (5)
Медицинска сестра (4)
Општ работник (4)
Пакувач (4)
Персонал за продажба (4)
Сметководител (4)
Фармацевтски техничар (4)
Физио-терапевт (4)
CALL CENTER AGENTS (3)
Customer Service Representative (3)
Агент за транспорт (3)
Администратор (3)
Бравар (3)
Дизајнер (3)
Доктор/ка (3)
Козметичарка (3)
Општи работници (3)
Раководител (3)
Собар/ka (3)
Специјалист за техничка поддршка (3)
Admin/Finance assistant (2)
Агроном (2)
Административен работник (2)
Геодетски инженер (2)
Градежен техничар (2)
Графички дизајнер (2)
Доставувач (2)
Електричар (2)
Заварувач (2)
Книговодител-Сметководител (2)
Машински инженер (2)
Медицински претставник (2)
Менаџер за продажба (2)
Оператор (2)
Општ магацински работник (2)
Помошник во кујна (2)
Правник (2)
Ракувач со градежна машина (2)
Референт за продажба (2)
Слаткар (2)
Стоматолог (2)
Технолог (2)
Хотелски персонал (2)
ADMINISTRATIVE ASSISTANT (1)
ADMINISTRATIVE OFFICER (1)
Advertising Sales Agent (1)
Aвтомеханичар (1)
Business Development Manager (1)
Business Solutions Developer (1)
Copy writer (1)
Customer Care Agent (1)
Customer Relations Manager (1)
Customer Support Specialist fluent in French (1)
Database Developer (1)
Driver (1)
Estimator (1)
Functional Support Analyst (1)
HR SPECIALIST (1)
Human Resources Assistant (1)
ICT / DevOps Manager (1)
IT Specialist (1)
Junior Sales Representative (1)
KEY ACCOUNT SALES EXECUTIVE (1)
Medical Doctor (1)
Medical Sales Representative (1)
Mid PHP Developer (1)
PROGRAM MANAGER (1)
Python Developer (1)
Sales Assistant (1)
Sales Manager (1)
SALES REPRESENTATIVE (1)
SharePoint .NET Developer (1)
Transport and Customs Administrator (1)
Агент за недвижности (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Агенти за продажба (1)
Административен асистент во продажба (1)
Аналитичар (1)
Архитект и Градежни работници (1)
Асистент за продажба (1)
Асистент контролор (1)
Брусач (1)
Виљушкарист (1)
Водоинсталатер (1)
Готвач (1)
Градежен инженер/Архитект (1)
Градинар (1)
Дистрибутер (1)
Економист (1)
Електро инженер (1)
Електро техничар (1)
Електроничар (1)
Земјоделски работници (1)
Инсталатер (1)
Информатичар (1)
ИТ координатор (1)
ИТ Техничар (1)
Келнер/ка (1)
Комерцијалист / Дистрибутер за охридски регион (1)
Лекар (1)
Лимар (1)
Лице за безбедност и заштита при работа (1)
Мајстор (1)
Маркетинг асистент (1)
Машино-бравар возач (1)
Машински и електро техничари/инженери за одржување (1)
Менаџер (1)
Менаџер за односи со клиенти (CRM) (1)
Менаџер одговорен за магацински и логистички операции (1)
Механичар (1)
Молер (1)
Наставник по Германски (1)
Одговорен сметководител (1)
Одржувач (1)
Општи работници и возач (1)
Персонал за во кујна (1)
Пица мајстор (1)
Помошник магационер (1)
Помошник Сметководител (1)
Практикант (1)
Приправник (1)
Програмер (1)
Продажни асистенти (1)
Промотер/ки (1)
Професор по германски јазик (1)
Работник (1)
Работник во печатница (1)
Работник во производство (1)
Работник за обезбедување (1)
Ракувач на градежни машини (1)
Референт за наплата на долгови (1)
Салатер (1)
Сервис Техничар/Инженер (1)
Сервисер (1)
Службеник (1)
Соработник (1)
Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми (1)
Специјалист за софтвер (1)
Стручен Соработник (1)
Тапетар (1)
Телефонски оператор (1)
Фригосервисер (1)
Царински декларант (1)
Чувар (1)
Шанкер/ка (1)
Шивач/ки (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Работата само ја изморува жената, но го уништува мажот.
-африканска поговорка
 
Најпопуларни Огласи
Возач
Минекс Гроуп дооел Скопје
(3665 прегледи)
Асистент контролор
Tehnika DOOEL
(1890 прегледи)
Customer Service Representative
Супорт & Солушонс центер МК
(1722 прегледи)
Хигиеничар
ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП
(1593 прегледи)
Практикант
СН Финансии
(1569 прегледи)
Комерцијалист
Минекс Гроуп дооел Скопје
(1534 прегледи)
Администратор
ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП
(1500 прегледи)
ADMINISTRATIVE OFFICER
Супорт & Солушонс центер МК
(1486 прегледи)
Административен работник
Инова Л.Т.Д Златко ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
(1447 прегледи)
CALL CENTER AGENTS
ЕДС ДООЕЛ
(1442 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 702784
 
Еуро Роад Дизајн Груп ДОО увоз-извоз Скопје
 
Регион: Скопски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Еуро Роад Дизајн Груп ДОО увоз-извоз Скопје
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Градежништво и Архитектура 
Работно Место: Општи работници 
Број на работни места: 2 
Тип на работно место (постојано времено): Постојано 
Објавен на: 09/02/2021 
Краен рок за пријавување: 11/08/2021 
Оглас внесен на: 08/02/2021 
Емаил: kariera@euroroad-designgroup.com 
URL: https://euroroad-designgroup.com/ 
Контакт телефон: +389 (0) 2 6142-449 
Поштенски Фах: 1000 
Адреса за апликација: kariera@euroroad-designgroup.com 
Назнака (референца) на огласот: ОПШТИ РАБОТНИЦИ 
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата:  
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации: Образование:
- мин ССС
Искуство:
- со или без работно искуство
Возачка дозвола:
- Б категорија

 
Број на прегледи: 2443 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
ЕУРО РОАД  ДИЗАЈН ГРУП  Доо Скопје, Р. Македонија е компанија со меѓународно искуство на полето на консултантски услуги во  изградба и проектирање на патишта, инженерски објекти од нискоградба и останати градежни објекти. Компанијата е составена од два сектори : Сектори за проектирање и надзор и Сектор лабораторија.

За потребите во двата сектори, вработуваме    лица  на следните работни позиции:

1. Општи работници
 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
3559
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 15761

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата