најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
23/09/2021 08:19:01 | Активни огласи: 329 | Вчерашни: 37 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Account Manager for Macedonian Clients (21)
Продавач (15)
Возач (12)
Продавач/ка во малопродажен објект (9)
Комерцијалист (8)
Магационер (7)
Адвокатски приправник (6)
Административен асистент (6)
Електро инсталатер (6)
Хигиеничар (6)
Агент за продажба (5)
Градежен инженер (5)
Келнер/Шанкер (5)
Фармацевт (5)
Медицинска сестра (4)
Општ работник (4)
Пакувач (4)
Персонал за продажба (4)
Сметководител (4)
Фармацевтски техничар (4)
Физио-терапевт (4)
CALL CENTER AGENTS (3)
Customer Service Representative (3)
Агент за транспорт (3)
Администратор (3)
Бравар (3)
Дизајнер (3)
Доктор/ка (3)
Козметичарка (3)
Општи работници (3)
Раководител (3)
Собар/ka (3)
Специјалист за техничка поддршка (3)
Admin/Finance assistant (2)
Агроном (2)
Административен работник (2)
Геодетски инженер (2)
Градежен техничар (2)
Графички дизајнер (2)
Доставувач (2)
Електричар (2)
Заварувач (2)
Книговодител-Сметководител (2)
Машински инженер (2)
Медицински претставник (2)
Менаџер за продажба (2)
Оператор (2)
Општ магацински работник (2)
Помошник во кујна (2)
Правник (2)
Ракувач со градежна машина (2)
Референт за продажба (2)
Слаткар (2)
Стоматолог (2)
Технолог (2)
Хотелски персонал (2)
ADMINISTRATIVE ASSISTANT (1)
ADMINISTRATIVE OFFICER (1)
Advertising Sales Agent (1)
Aвтомеханичар (1)
Business Development Manager (1)
Business Solutions Developer (1)
Copy writer (1)
Customer Care Agent (1)
Customer Relations Manager (1)
Customer Support Specialist fluent in French (1)
Database Developer (1)
Driver (1)
Estimator (1)
Functional Support Analyst (1)
HR SPECIALIST (1)
Human Resources Assistant (1)
ICT / DevOps Manager (1)
IT Specialist (1)
Junior Sales Representative (1)
KEY ACCOUNT SALES EXECUTIVE (1)
Medical Doctor (1)
Medical Sales Representative (1)
Mid PHP Developer (1)
PROGRAM MANAGER (1)
Python Developer (1)
Sales Assistant (1)
Sales Manager (1)
SALES REPRESENTATIVE (1)
SharePoint .NET Developer (1)
Transport and Customs Administrator (1)
Агент за недвижности (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Агенти за продажба (1)
Административен асистент во продажба (1)
Аналитичар (1)
Архитект и Градежни работници (1)
Асистент за продажба (1)
Асистент контролор (1)
Брусач (1)
Виљушкарист (1)
Водоинсталатер (1)
Готвач (1)
Градежен инженер/Архитект (1)
Градинар (1)
Дистрибутер (1)
Економист (1)
Електро инженер (1)
Електро техничар (1)
Електроничар (1)
Земјоделски работници (1)
Инсталатер (1)
Информатичар (1)
ИТ координатор (1)
ИТ Техничар (1)
Келнер/ка (1)
Комерцијалист / Дистрибутер за охридски регион (1)
Лекар (1)
Лимар (1)
Лице за безбедност и заштита при работа (1)
Мајстор (1)
Маркетинг асистент (1)
Машино-бравар возач (1)
Машински и електро техничари/инженери за одржување (1)
Менаџер (1)
Менаџер за односи со клиенти (CRM) (1)
Менаџер одговорен за магацински и логистички операции (1)
Механичар (1)
Молер (1)
Наставник по Германски (1)
Одговорен сметководител (1)
Одржувач (1)
Општи работници и возач (1)
Персонал за во кујна (1)
Пица мајстор (1)
Помошник магационер (1)
Помошник Сметководител (1)
Практикант (1)
Приправник (1)
Програмер (1)
Продажни асистенти (1)
Промотер/ки (1)
Професор по германски јазик (1)
Работник (1)
Работник во печатница (1)
Работник во производство (1)
Работник за обезбедување (1)
Ракувач на градежни машини (1)
Референт за наплата на долгови (1)
Салатер (1)
Сервис Техничар/Инженер (1)
Сервисер (1)
Службеник (1)
Соработник (1)
Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми (1)
Специјалист за софтвер (1)
Стручен Соработник (1)
Тапетар (1)
Телефонски оператор (1)
Фригосервисер (1)
Царински декларант (1)
Чувар (1)
Шанкер/ка (1)
Шивач/ки (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Никој не може да прави добра работа во текот на работното време, кој прави погрешни работи надвор од работното време.
-William J.H. Boetcker
 
Најпопуларни Огласи
Возач
Минекс Гроуп дооел Скопје
(3665 прегледи)
Асистент контролор
Tehnika DOOEL
(1892 прегледи)
Customer Service Representative
Супорт & Солушонс центер МК
(1722 прегледи)
Хигиеничар
ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП
(1593 прегледи)
Практикант
СН Финансии
(1569 прегледи)
Комерцијалист
Минекс Гроуп дооел Скопје
(1534 прегледи)
Администратор
ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП
(1500 прегледи)
ADMINISTRATIVE OFFICER
Супорт & Солушонс центер МК
(1488 прегледи)
CALL CENTER AGENTS
ЕДС ДООЕЛ
(1448 прегледи)
Административен работник
Инова Л.Т.Д Златко ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
(1447 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 704478
 
Markovski KompaniDOOEL Bitola
 
Регион: Битолски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Markovski KompaniDOOEL Bitola
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Градежништво и Архитектура 
Работно Место: Рударски инженер 
Број на работни места: 1 
Тип на работно место (постојано времено): Времено 
Објавен на: 02/06/2021 
Краен рок за пријавување: 16/06/2021 
Оглас внесен на: 01/06/2021 
Емаил: mkompani2021@gmail.com 
URL: Нема информации 
Контакт телефон: 047 234 630 
Поштенски Фах: 7000 
Адреса за апликација:  
Назнака (референца) на огласот: рударски инженер 
Договор во месеци: 3  
Почеток на работен однос:  
Плата: 30000 
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации: -Диплома,
-Претходно работно искуство во областа,
-Способност за работа во тим,
-Флексибилност и позитивен став кон учењето
 
Број на прегледи: 642 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
Марковски Компани ДООЕЛ Битола има потреба од Рударски инженер
Ве молиме пратете го вашето CV на :mkompani2021@gmail.com
 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
3613
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 15761

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата