најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
29/11/2021 07:03:05 | Активни огласи: 309 | Вчерашни: 4 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Account Manager for Macedonian Clients (18)
Продавач (10)
Комерцијалист (9)
Продавач/ка во малопродажен објект (8)
Возач (6)
Магационер (6)
Оператор (6)
Општи работници (6)
Асистент за продажба (5)
Келнер/Шанкер (5)
Електро инженер (4)
Монтер (4)
Рецепционер (4)
Фармацевт (4)
Фармацевтски техничар (4)
Хаусмајстор (4)
NET Програмер (3)
Агент за недвижности (3)
Агент за продажба (3)
Административен работник (3)
Градежен инженер (3)
Дистрибутер (3)
Доктор/ка (3)
Електричар (3)
Електро инсталатер (3)
Касиер/ка (3)
Комерцијалист за продажба (3)
Механичар (3)
Персонал за продажба (3)
Работник во производство (3)
Работник/ци (3)
Референт за продажба (3)
Сервисер (3)
Физио-терапевт (3)
ADMINISTRATIVE ASSISTANT (2)
Driver (2)
Software Developer (2)
Административен асистент (2)
Администратор (2)
Асистент (2)
Асистент за набавки (2)
Готвач (2)
Графички дизајнер (2)
Електромашински Техничар (2)
Земјоделски работници (2)
Келнер/ка (2)
Комерцијалист (референт за продажба) (2)
Комерцијалист/Дистрибутер (2)
Кувар/ка (2)
Машински инженер (2)
Медицинска сестра (2)
Мерчендајзер (2)
Оператор на линија (2)
Општ работник (2)
Правник (2)
Референт (2)
Собар/ka (2)
Советник (2)
Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми (2)
Столар (2)
Стручен Соработник (2)
Телефонски оператор (2)
Хигиеничар (2)
Шивач/ки (2)
Шпедитер (2)
- Нема информација (1)
Business Intelligence Analysts/Developers (1)
Business Solutions Developer (1)
Call for resumes (1)
Consultant (1)
Customer Service Representative (1)
Customer Support Resentative (1)
Database Developer (1)
Digital Marketing Specialist (1)
Experienced Software Tester (1)
Helpdesk Support Tech II (1)
HR Manager (1)
ICT / DevOps Manager (1)
PHP DEVELOPER (1)
Sales Assistant (1)
Sales Representative for Macedonian Clients (1)
SENIOR AUTOMATION QA ENGINEER (1)
SENIOR IT/TELECOM RECRUITER (1)
Senior software developer (1)
SharePoint .NET Developer (1)
SUPPORT SPECIALIST (1)
Автоелектричар (1)
Автомеханичар (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Адвокат (1)
Административен асистент во продажба (1)
Аналитичар (1)
Архитект (1)
Асистент за продажба за Струмица (1)
Асистент на канцеларија (1)
Бравар (1)
Брокер (1)
Веб дизајнер (1)
Веб програмер (1)
Геолог (1)
Градинар (1)
Графичар (1)
Декоратер/Аранжер (1)
Дефектолог (1)
Дизајнер (1)
Доработници во Печатница (1)
Доставувач (1)
Економист (1)
Електромашински инженер (1)
Електромонтер (1)
Инженер (1)
Книговодител-Сметководител (1)
Комерцијалист / Дистрибутер за охридски регион (1)
Комерцијалист за терен (1)
Контролор (1)
Координатор (1)
Кредитен референт  (1)
Кројач (1)
Куќна помошничка (1)
Мајстор (1)
Медицински преставник (1)
Медицински претставник (1)
Менаџер (1)
Одржувач (1)
Општ магацински работник (1)
Општи работници и возач (1)
Пакувач (1)
Пица мајстор (1)
Помлад соработник (1)
Помошник во кујна (1)
Помошник Сметководител (1)
Преведувач (1)
Програмер (1)
Промотер/ки (1)
Работник за обезбедување (1)
Раководител (1)
Раководител на производство и монтажа (1)
Салатер (1)
Систем администратор (1)
Сметководител (1)
Соработник (1)
СОРАБОТНИК ПРОЕКТАНТ/ АРХИТЕКТ (1)
Специјалист за бизнис продажба (1)
Специјалист за комуникација на германски јазик (1)
Специјалист за обезбедување на локации (1)
Стоматолог (1)
Супервизор (1)
Тапетар (1)
Текстописец (1)
Техничар (1)
Технолог/Инженер (1)
Угостителски работници (1)
Финансиски Администратор (1)
Чувар (1)
Шеф на ресторан (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Среќни мажи се тие чии особини се подредуваат со нивните струки.
-Francis Bacon
 
Најпопуларни Огласи
Оператор на линија
ГРЕЕН СТАР ДОО
(3866 прегледи)
Општ работник
ЛИНЕА ДООЕЛ Битола
(2923 прегледи)
Оператор
ИНВЕНИО
(2900 прегледи)
Оператор на линија
ГРЕЕН СТАР ДОО
(2587 прегледи)
Раководител
Прима Мебел ДОО
(2547 прегледи)
Оператор
ИНВЕНИО
(2212 прегледи)
Телефонски оператор
Информест
(1965 прегледи)
Пакувач
.
(1679 прегледи)
Административен работник
Бигор Клининг дооел ск
(1629 прегледи)
Административен работник
Еуромелос ДООЕЛ
(1466 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 705775
 
Ординација д-р Анчевски
 
Регион: Скопски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Ординација д-р Анчевски
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Медицина 
Работно Место: Медицинска сестра 
Број на работни места: 1 
Тип на работно место (постојано времено): Времено 
Објавен на: 28/08/2021 
Краен рок за пријавување: 20/09/2021 
Оглас внесен на: 27/08/2021 
Емаил: ancevski@laserlab.com.mk 
URL: ancevski.mk 
Контакт телефон: 023216608 
Поштенски Фах:  
Адреса за апликација:  
Назнака (референца) на огласот:  
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата:  
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации: Кандидатите треба да ги исполнуваат следниве услови:

- Диплома за завршено образование медицинска сестра или лаборант
- Уверение за положен стручен испит;
- Искуство во интравенска апликација на терапија;
- Активно познавање на работа со персонален компјутер (MS Office);
- Добро познавање на англиски јазик.

Бенефиции:
- Работа во одлични услови со современа апаратура по сите стандарди;
- Работа во динамична атмосфера;
- Можност за индивидуално надградување и усовршување;
Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат горе наведените услови потребно е да испратат кратка автобиографија (CV) со фотографија на e-mail ancevski@laserlab.com.mk
Само апликантите кои ги исполнуваат потребните квалификации и услови ќе бидат повикани на интервју.
 
Број на прегледи: 2055 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
Дерматолошко естетска ординација д-р Анчевски – Скопје објавува конкурс за прием на медицинска сестра на определено време.
 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
3588
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 15852

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата