најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
30/11/2022 03:34:40 | Активни огласи: 230 | Вчерашни: 33 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Account Manager for Macedonian Clients (12)
Комерцијалист (7)
Надворешен соработник (7)
Магационер (6)
Возач (5)
Келнер/ка (5)
Продавач/ка во малопродажен објект (5)
Продавач (4)
Сменоводител (4)
Сметководител (4)
Хигиеничар (4)
Агент за продажба (3)
Административен асистент (3)
Доктор/ка (3)
Доставувач (3)
Електричар (3)
Инсталатер (3)
Кредитен референт  (3)
Медицинска сестра (3)
Неговател/ка (3)
Оператор (3)
Телефонски оператор (3)
Шивач/ки (3)
Call Center Agent with English (2)
Customer Service Representative (2)
Textile/Clothing Technologist (2)
Агент за недвижности (2)
Административно-книговодствен работник (2)
Аналитичар (2)
Архитект (2)
Готвач (2)
Градежен инженер (2)
Економист (2)
Електро техничар (2)
Заварувач (2)
Кувар/ка (2)
Лабораториски техничар (2)
Менаџер (2)
Менаџер за продажба (2)
ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ (2)
Општи работници (2)
Помошник во кујна (2)
Работник во производство (2)
Ракувач на градежни машини (2)
Референт за продажба (2)
Рецепционер (2)
Столар (2)
Стоматолошка сестра (2)
Тапетар (2)
Шеф на ресторан (2)
- Нема информација (1)
Business Development Manager (1)
Business Solutions Developer (1)
Customer Support Resentative (1)
Deep Web and Social media Analyst (1)
Financial Controller (1)
Functional Support Analyst (1)
IT Consultant (1)
IT Project Manager (1)
PHP DEVELOPER (1)
Software Tester (1)
Technical & Customer Support Specialist (1)
Web developer (1)
Агент за продажба и маркетинг (1)
Агент за транспорт (1)
Административен работник (1)
Административен референт (1)
Администратор на база на податоци (1)
Архитект и Градежни работници (1)
Асистент контролор (1)
Бравар (1)
Геодетски инженер (1)
Градежен инженер/Архитект (1)
Графички дизајнер (1)
Девелопер за Microsoft Dynamics NAV (1)
Дизајнер (1)
Диспонент (1)
Електро инженер (1)
Електромонтер (1)
Забен техничар (1)
Информатичар (1)
Касиер/ка (1)
Келнер/Шанкер (1)
Книговодител-Сметководител (1)
Колпортер (1)
Консултант - Аналитичар (1)
Контакт Центар Агенти (1)
Кројач (1)
Куќна помошничка (1)
Мајстор (1)
Машинист за управување со багер (1)
Машински техничар (1)
Медицински преставник (1)
Медицински техничар (1)
Мерчендајзер (1)
Монтажер (1)
Наставник (1)
Новинар (1)
Оператор во магацин (1)
ОПЕРАТОР ВО ПРЕРАБОТКА (1)
ОПЕРАТОР ЗА КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ (во автомобилска индустрија) (1)
Оператор на CNC машина (1)
ОПЕРАТОРИ ЗА ВО ПРОИЗВОДСТВО (1)
Општ магацински работник (1)
Офицер за човечки ресурси (1)
Пакувач (1)
Промотер/ки (1)
Работник за обезбедување (1)
Ревизор (1)
Садомијач (1)
Секретар/ka (1)
Сервисер (1)
Систем администратор (1)
Систем инженер (1)
Слаткар (1)
Стоматолог (1)
Стручен Соработник (1)
Техничар (1)
Техничка секретарка (1)
Тим лидер (1)
Фармацевтски техничар (1)
Физио-терапевт (1)
Физиотерапевтски техничар (1)
Хаусмајстор (1)
Чувар (1)
Шанкер/ка (1)
Шпедитер (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Разликата помеѓу работа и кариера е разликата помеѓу четириесет и шеесет работни часа во една седмица!
-Robert Frost
 
Најпопуларни Огласи
Customer Service Representative
Супорт & Солушонс центер МК
(13595 прегледи)
Software Tester
Супорт & Солушонс центер МК
(8819 прегледи)
Business Solutions Developer
Супорт & Солушонс центер МК
(3169 прегледи)
Контакт Центар Агенти
Оне Контакт
(2299 прегледи)
Возач
ВИМА ЛОГИСТИК
(1742 прегледи)
Работник во производство
Велбит Трејд
(1655 прегледи)
Администратор на база на податоци
Супорт & Солушонс центер МК
(1616 прегледи)
Тим лидер
ИНВЕНИО
(1586 прегледи)
Секретар/ka
ФАНС ДООЕЛ СКОПЈЕ
(1530 прегледи)
Продавач/ка во малопродажен објект
Грис компани
(1400 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 710388
 
Кристина - ДАМИЛ
 
Регион: Скопски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: Кристина - ДАМИЛ
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Трговија 
Работно Место: Монтер 
Број на работни места: 0 
Тип на работно место (постојано времено): Постојано 
Објавен на: 20/09/2022 
Краен рок за пријавување: 05/10/2022 
Оглас внесен на: 19/09/2022 
Емаил: mihail@natuzzi.com.mk  
URL: Нема информации 
Контакт телефон: 071258153 
Поштенски Фах:  
Адреса за апликација: mihail@natuzzi.com.mk  
Назнака (референца) на огласот:  
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата:  
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации:
Салон за мебел Кристина ДАМИЛ има потреба од монтери на плочест мебел и физички работници за разнесување на мебел.

За монтери со работно искуство, почетна плата 35.000 денари.
За општи работници за транспорт на мебел, почетна плата 24.000 денари.

Сите заинтересирани можат да испратат CV на mihail@natuzzi.com.mk или да се јават на 071 258 153 од 08:00 до 16:00 часот.
 
Број на прегледи: 573 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:

Салон за мебел Кристина ДАМИЛ има потреба од монтери на плочест мебел и физички работници за разнесување на мебел.

За монтери со работно искуство, почетна плата 35.000 денари.
За општи работници за транспорт на мебел, почетна плата 24.000 денари.

Сите заинтересирани можат да испратат CV на mihail@natuzzi.com.mk  или да се јават на 071 258 153 од 08:00 до 16:00 часот.
 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
3070
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 16322

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата