најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
04/06/2023 11:42:29 | Активни огласи: 173 | Вчерашни: 19 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Advertisement
| Најави се | Регистрирај се
 
Пребарувај:
Клучен збор
 
Најди работа!
Напредно пребарување »
Регион
прикажи повеќе прикажи повеќе
Индустрија
прикажи повеќе прикажи повеќе
Позиција
Продавач (9)
ОПЕРАТОР ЗА КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ (во автомобилска индустрија) (6)
Возач (5)
Телефонски оператор (5)
Account Manager for Macedonian Clients (4)
Монтер (4)
Персонал за продажба (4)
Customer Service Representative (3)
Градежен инженер (3)
Заварувач (3)
Келнер/ка (3)
Кредитен референт  (3)
Магационер (3)
Оператор (3)
Продавач/ка во малопродажен објект (3)
Ракувач на градежни машини (3)
Сметководител (3)
Construction engineer (2)
Functional Support Analyst (2)
Senior software developer (2)
Software Tester (2)
Административен работник (2)
Девелопер за Microsoft Dynamics NAV (2)
Дистрибутер/Магационер (2)
Доставувач (2)
Електро инсталатер (2)
Медицинска сестра (2)
Оператор на CNC машина (2)
Општи работници и возач (2)
Помошник во кујна (2)
Правник (2)
Програмер (2)
Професор по англиски јазик (2)
Фармацевтски техничар (2)
Хаусмајстор (2)
Хигиеничар (2)
.Net Team Lead (1)
accounts/office administrators (1)
ADMINISTRATIVE ASSISTANT (1)
Business analyst - system specialist (1)
Consultant (1)
Driver (1)
Experienced Software Tester (1)
Front-End Developer (1)
Helpdesk Support Tech II (1)
Human Resources Assistant (1)
IT support specialist (1)
Projects Coordinator (1)
Pump worker (1)
SENIOR HTML5/JAVASCRIPT FRONT-END DEVELOPER (1)
Senior Software Quality Engineer (1)
SQA Engineer (1)
Technical & Customer Support Specialist (1)
Web developer (1)
Агент за продажба (1)
Адвокатски приправник (1)
Административен асистент (1)
Администратор (1)
Асистент (1)
Асистент за човечки ресурси (1)
биолог (1)
Брусач (1)
Воспитувач (1)
Геодетски техничар (1)
Главен магационер (1)
Готвач (1)
Градежен инженер/Архитект (1)
Градежен техничар (1)
Диспечер/ка (1)
Диспонент (1)
Дистрибутер (1)
Електричар (1)
Електро инженер (1)
Инженер за контрола на квалитет (1)
Комерцијалист за продажба (1)
Комерцијалист/Дистрибутер (1)
Контролор (1)
Координатор во логистика (1)
Кројач (1)
Кувар/ка (1)
Машинист за управување со багер (1)
Машински инженер (1)
Монтажер (1)
Неговател/ка (1)
Обезбедувач (1)
Пица мајстор (1)
Проект менаџер (1)
Промотер/ки (1)
Професионален перач (1)
Професор по германски јазик (1)
Работник (1)
Работник во производство (1)
Работник за обезбедување (1)
Реонски инструктор за тутун (1)
Сервисер (1)
Слаткар (1)
Собар/ka (1)
Сообраќаен инженер (1)
Специјалист за човечки ресурси (1)
Телекомуникациски специјалист (1)
Хотелски персонал (1)
Шанкер/ка (1)
Шеф на ресторан (1)
Шивач/ки (1)
прикажи повеќе прикажи повеќе
Рекоа:
Многумина од нас работат понапорно отколку што сакаат, на работа што воопшто не ја сакаат. Зошто? Логично! Со цел да си дозволиме еден вид на постоење, не се грижиме како живееме.
-Bradford Angier
 
Најпопуларни Огласи
Business analyst - system specialist
Супорт & Солушонс центер МК
(3021 прегледи)
Специјалист за човечки ресурси
Супорт & Солушонс центер МК
(2426 прегледи)
Software Tester
Супорт & Солушонс центер МК
(2286 прегледи)
Customer Service Representative
Оне Контакт
(2073 прегледи)
Воспитувач
Svetilnik na nadez
(2011 прегледи)
Customer Service Representative
Супорт & Солушонс центер МК
(1791 прегледи)
IT support specialist
Супорт & Солушонс центер МК
(1715 прегледи)
Human Resources Assistant
Супорт & Солушонс центер МК
(1650 прегледи)
Customer Service Representative
Супорт & Солушонс центер МК
(1548 прегледи)
Диспечер/ка
глобал 1 логистика
(1369 прегледи)
Skip Navigation LinksНајди Работа » Прегледај оглас


Оглас Бр. 711341
 
.
 
Регион: Скопски,  
Објавен од: Најди Работа,
Објавувач: .
Популарност на компанијата:
  Популарност на компанијата, оценета според гласовите на посетителите на сајтот.
Област: Производство 
Работно Место: Пакувач  
Број на работни места: 2 
Тип на работно место (постојано времено): Постојано 
Објавен на: 18/01/2023 
Краен рок за пријавување: 28/02/2023 
Оглас внесен на: 17/01/2023 
Емаил: maxigroupciklama@yahoo.com 
URL: Нема информации 
Контакт телефон:  
Поштенски Фах:  
Адреса за апликација:  
Назнака (референца) на огласот:  
Договор во месеци:    
Почеток на работен однос:  
Плата:  
Должности: Нема информација,  
Потребни Квалификации: Потребни услови:

Средно образование
Педатност и прецизност во работата.
Работа на неопределено.

Сите кандидати своите CV-а, да ги испратат на e-mail: maxigroupciklama@yahoo.com
 
Број на прегледи: 3758 
 
 
 
Аплицирај
 

Целосен оглас:
Компанија бара работник за изработка на тоалет и салфети. 

Аплицирај
 
 
Активни Корисници
192
Линкови
Агенција за Вработување на Република Македонија
Отворени работни места во ЕУ Мисијата во Република Македонија
Отворени работни позиции во UNDP Македонија
Новиот Дизајн е:Total of voters : 16452

НајдиРабота во медиумите
Младите не пребираат работа, а газдите користат
Дипломците им го јадат лебот на среднистите
— Вечер, 21.03.2013, број 15242
 
Анализа: Има ли формула за решавање на македонската невработеност?
Само инвестиции отвораат работни места
— Капитал, 08.08.2012, број 667/668
 
Што се бара и што се нуди на македонската берза на труд
Информатичарите најдефицитарни, банкарите најплатени
— Капитал, 04.12.2008, број 472
 
Нови трендови на пазарот на труд
Преку Интернет до работно место
— Капитал, 21.02.2008, број 431
 
Иако Македонија е прва по невработеност во регионот
Директори и даскали најбарани на берзата на трудот
— Време, 15.10.2007, број 1198
 
Според анализата на огласите за вработување на порталот "НАЈДИ РАБОТА"
Работниците најбарани, ама ги нема
— Вечер, 11.09.2007, број 13597
RSS Вести

Бруто/Нето Калкулатор
Бруто Плата
Нето Плата