најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
24/05/2019 12:59:33 | Активни огласи: 470 | Вчерашни: 52 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Најди работа
   
| Ја Заборавив Лозинката | Регистрирај Се
mk | en | sq
Пребарувај низ базата на работни места
Категории
Регион
Клучен збор
  На пример: AutoCad, .Net, Java
 
Напредно пребарување » Најди работа!
 
КАТЕГОРИИ
РЕГИОНИ
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ СО ЛОГО НА КОМПАНИЈАТА
Totality
Full Stack Developer
COUNCIL OF EUROPE
Assistant Lawyer
ФЛАКО ДООЕЛ Скопје
CALL CENTER AGENTS
СН Сообраќаен Центар ДОО Битола
Машински инженер
ФЛАКО ДООЕЛ Скопје
Sales Team Leader
ИМП СОЛЕТА Скопје
Помошник во кујна
ИМП СОЛЕТА Скопје
Продавач
ОДВ-ЕЛЕКТРИК
Работник во производство
Видикт Медиа Сервер
Business Development Officer
Енерго систем ДОО
Магационер
дУБРОВКИЊА
Дистрибутер/Магационер
МАКДЕЛ
Трговец
МАКДЕЛ
Магационер
МАКДЕЛ
Сметководител
Пункт Мебел Доо
Тапетар
Fortrade
Client Specialist for Macedonian Clients
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ


ПРЕТСТАВЕНИ РАБОТОДАВЦИ
 
Untitled Document
НАЈНОВА КОЛУМНА
Како компаниите можат одговорно да ги користат податоците на нивните вработени

Најди Работа, 01.03.2019

После неодамнешните кршења на податоците на клиентите, компаниите ја препознаа потребата од поголема заштита и транспарентност околу собирање и употреба на податоците на клиентите. Меѓутоа, само мал број од нив посвети еднакво внимание на прашањата кои произлегуваат од собирањето и употребата на податоците за работното место.

Компаниите имаат огромни количини на... Прочитај повеќе »

 
ПАРТНЕРИ
Како да аплицирам за работа?
Како да составам CV?
Моето прво интервју
Прочитајте што медиумите известуваат за нас?
All in all, we are satisfied with your service and it was pleasure to work with you.
Nesrin Akcan, LC WAIKIKI
Читај ....
Почетна | Напредно Пребарување | Сите Огласи | Статистика | Испратете Оглас | Кадровски (HR) Консултинг