најди работа, najdi rabota, огласи за работа, oglasi za rabota, вработување, vrabotuvanje, baram rabota, барам работа makedonija, jobs macedonia, find job, job search
14/06/2021 07:08:21 | Активни огласи: 335 | Вчерашни: 12 Мобилна верзија | За Нас | Маркетинг | Контакт
Најди работа
   
| Ја Заборавив Лозинката | Регистрирај Се
mk | en | sq
Пребарувај низ базата на работни места
Категории
Регион
Клучен збор
  На пример: AutoCad, .Net, Java
 
Напредно пребарување » Најди работа!
 
КАТЕГОРИИ
РЕГИОНИ
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ СО ЛОГО НА КОМПАНИЈАТА
тудорс скопје
Продавач
ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО
Администратор
ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО
Општи работници
Тецнопериа
Senior Data Analyst
Alliance One Macedonia
Раководител на технолошка обработка
ДПТУ Ескаватори МК Дооел Скопје
Градежен инженер
ЕРИ ЦОРПОРАТИОН ДОО
Администратор за набавка
Феникс 555 дооел
Агент за продажба
Кристина - ДАМИЛ
Монтер
ИЗДВОЕНИ ОГЛАСИ


ПРЕТСТАВЕНИ РАБОТОДАВЦИ
 
Untitled Document

НАЈНОВА КОЛУМНА
Патот кон дигиталната трансформацијата е забрзан од пандемија

Најди Работа, 09.06.2021


Влада: Редефинирање на модернизацијата


Промената е неизбежна, но таа ретко се случува во огромна брзина. Организациите ја преобликуваа работната сила, ги поништија прастарите деловни модели, ги прифатија дигиталните технологии, од „чет-ботови“ до „блокчејн“, како брз... Прочитај повеќе »

 
ПАРТНЕРИ
Како да аплицирам за работа?
Како да составам CV?
Моето прво интервју
Прочитајте што медиумите известуваат за нас?
All in all, we are satisfied with your service and it was pleasure to work with you.
Nesrin Akcan, LC WAIKIKI
Читај ....
Почетна | Напредно Пребарување | Сите Огласи | Статистика | Испратете Оглас | Кадровски (HR) Консултинг